Koncert z okazji 15lecia Chóru Ars Cantandi

15 grudnia 2019 roku jest dniem, w którym  odbędzie się bardzo szczególny dla nas koncert. Nasz Chór w tym roku obchodzi 15 – lecie swojej działalności i z tej okazji organizujemy dla Was bardzo wyjątkowe wydarzenie. W trakcie koncertu nie zabraknie wzruszeń i muzycznych niespodzianek. Możemy już zdradzić, że jedną z nich będzie występ zespołu Sierra Manta z gościnnym udziałem bandeonisty Ariela Ramireza, wnuka i imiennika słynnego na cały świat kompozytora utworu „Missa Criolla” (Msza Kreolska).

sierra manta

Zespół Sierra Manta, źródło:  funpage zespołu na portalu Facebook

Wieczór uświetnią również wybitni soliści, od lat współpracujący z naszym zespołem - bas Jerzy Butryn oraz tenor Przemysław Borys.

Chór "Ars Cantandi” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pod batutą Pani Anny Grabowskiej – Borys wykona najpiękniejsze utwory bieżącego repertuaru, wykonywane przez nas w tym roku między innymi na konkursach w Bydgoszczy oraz w Wenecji, skąd udało nam się przywieźć do domu złote dyplomy. Świętować z nami będzie Chór Kameralny przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, wystąpią także gościnnie absolwenci Ars Cantandi, na spotkanie z którymi czekamy z niecierpliwością!

To będzie wieczór pełen wzruszeń i niezapomnianych emocji, na który zapraszamy szczególnie Władze Uczelni, naszych Przyjaciół, Rodziny oraz wszystkich chętnych do tego by być z nami i celebrować tę szczególną rocznicę.

Wkrótce podamy szczegółowe informacje dotyczące godziny i miejsca wydarzenia.

Do zobaczenia!

Event Date

  • Sunday, 15 December 2019

Event Location