Koncert z okazji 15lecia działalności Chóru Ars Cantandi

Odsłony: 3898

Mamy mały pokoncertowy update do zaproszenia, które znajduje się "pod krechą":

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom, za tak licznie uczestnictwo  w koncercie z okazji 15 działalności artystycznej Chóru Ars Cantandi.


Dziękujemy, że poświęciliście nam swój cenny czas i uświetniliście swoją obecnością nasz jubileusz. Była to dla nasz doskonała okazja do podsumowanie, przywołanie wspomnień i przedstawienie naszych osiągnięć artystycznych. Udało nam się również  spotkać z absolwentami i przyjaciółmi Chóru. Wasza obecność jest dla nas zawsze największym motywatorem naszych artystycznych osiągnięć. Dziękujemy za słowa uznania dla naszych działań.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych którzy nie mogli być z nami w tym dniu. Na naszym profilu na FB możecie znaleźć transmisję online z koncertu klikając tu: https://www.facebook.com/ChorUE/videos/1009066869492736/
A świetną relację z koncertu, za którą dziękujemy Panu Wojciechowi Sokolnickiemu, możecie znaleźć tutaj: https://tiny.pl/t246c
Do tego obiecujemy, że to nie koniec pamiątek z koncertu i już niedługo na naszym kanele YouTube pojawią się filmy z tej uroczystości. //filmy są już na naszym Youtube//


Pozostaje mam złożyć życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i życzyć Chórowi jak i Wam coraz więcej okazji do takich koncertów.

A i jeszcze Mikołaj Kłosowicz przygotował poniższą relację fotograficzną z przygotowań jak i koncertu oraz po koncertu:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chór Ars Cantandi w tym roku obchodzi 15 – lecie swojej działalności i z tej okazji organizujemy dla Was bardzo wyjątkowe wydarzenie - koncert, w trakcie którego nie zabraknie wzruszeń i muzycznych niespodzianek. Możemy już zdradzić, że jedną z nich będzie występ zespołu Sierra Manta z gościnnym udziałem bandeonisty Ariela Ramireza, wnuka i imiennika słynnego na cały świat kompozytora utworu „Missa Criolla” (Msza Kreolska). W czasie koncertu wykonamy również utwory chóralne a cappella.

Wieczór uświetnią również wybitni soliści, od lat współpracujący z naszym zespołem - bas Jerzy Butryn oraz tenor Przemysław Borys.

Chór Ars Cantandi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pod batutą Pani Anny Grabowskiej – Borys wykona najpiękniejsze utwory bieżącego repertuaru, wykonywane przez nas w tym roku między innymi na konkursach w Bydgoszczy oraz w Wenecji, skąd udało nam się przywieźć do domu złote dyplomy. Świętować z nami będzie Chór Kameralny przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, wystąpią także gościnnie absolwenci Ars Cantandi, na spotkanie z którymi czekamy z niecierpliwością!

To będzie wieczór pełen wzruszeń i niezapomnianych emocji, na który zapraszamy szczególnie Władze Uczelni, naszych Przyjaciół, Rodziny oraz wszystkich chętnych do tego by być z nami i celebrować tę szczególną rocznicę.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 15 grudnia o godz. 19:00 do Sali Koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki, można je rezerwować wysyłając mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ilość miejsc jest jest niestety limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń.

I tutaj mamy update:

Zainteresowanie koncertem przerosło nasze możliwości (a właściwie przerosło pojemność sali :)) i wszystkie wejściówki zostały zarezerwowane. Ale ze względu na tak duże zainteresowanie organizujemy dla Was PRÓBĘ OTWARTĄ!

Próba otwarta będzie naszą próbą generalną i odbędzie się w sali koncertowej Akademii Muzycznej 15 grudnia o godzinie 13:30. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej obecności na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2019 11 30 15 lat plakat poprawki wejsiowki