Rozpoczynamy sezon artystyczny 2012/2013

Uwaga !!! Ogłaszamy otwarcie sezonu 2012/2013 ;)

 

Zaczynamy już we wrześniu i od razu zapraszamy na nasz koncert na zakończenie Europejskich Dni Języków odbywających się od 21 do 28 września we Wrocławiu. Śpiewamy 27 września (czwartek) o godz. 19:30  w Synagodze pod Białym Bocianem (ul. Pawła Włodkowica 7) - wstęp wolny. Natomiast cała uroczystość zakończenia Europejskich Dni Języków rozpocznie się w Synagodze o 19:00.

Zachęcamy również do udziału w innych imprezach z okazji Europejskich Dni Języków. Ciekawie zapowiadają się gry, zabawy oraz warsztaty i spotkania językowe w ramach tego projektu. Więcej szczegółów na stronie: http://edj.wroclaw.pl/. A tutaj <<klik>> szczegółowy program.

3 października o godz. 12 zainaugurujemy  rok akademicki 2012/2013 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w nowowybudowanej  Sali Audytoryjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ulicy Kamiennej 43-59.

Przypominamy, że wrzesień i październik to najlepszy czas na dołączenie do naszego chóru. Wszystkich chętnych, którzy chcą z nami dzielić radość ze wspólnego śpiewania zapraszamy w poniedziałki o 19 do sali 214 w budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego. Szczegóły w zakładce dołącz do nas.

ZAPRASZAMY ;)