Dołącz do nas

Jeśli już teraz wiesz, że chcesz śpiewać razem z nami, serdecznie zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne 7, 10 lub 14 października 2019 między 17.00 - 19.00 do sali 214 (2 piętro) w budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Nie zapomnij wypełnić formularza, żeby zagwarantować sobie przesłuchanie!

Nie jesteś pewien czy to zajęcia dla ciebie?
Przyjdź i przekonaj się sam! :) W poniedziałek 7 października o godz. 19.00 organizujemy Dzień Otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Będziesz mieć okazję nie tylko przekonać się jak wygląda próba pod czujnym uchem Ani, ale też rozśpiewać się razem z nami oraz poznać przydatne ćwiczenia i sposoby na udoskonalenie swojego warsztatu.

FAQ

Kto może zostać członkiem chóru?

Członkiem chóru może zostać każdy pasjonat śpiewu, niezależnie od wieku i wykształcenia. Nie wymagamy też wiedzy muzycznej, z nutami zaznajomisz się u nas!
A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i osobach tworzących chór zapraszamy na cykl wywiadów Wars Cantandi z chórzystami naszym kanale YouTube.


Kiedy i gdzie odbywają się próby?

Próby odbywają się w poniedziałki i czwartki między 19.00-21.30 w sali 214 na drugim piętrze budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.


Jak wygląda przesłuchanie?

Przesłuchanie zajmuje kilka minut - Nasza Dyrygentka poprosi o wykonanie kilku ćwiczeń i w ten sposób sprawdzi Twoją skalę i dopasuje cię do odpowiedniego głosu.


Czy muszę posiadać wiedzę muzyczną?

Znajomość nut ani teorii muzyki nie jest wymagana. Niezbędną wiedzę nabędziesz wraz z chóralnym doświadczeniem i będziesz mógł crescendować i diminuendować bez opamiętania z resztą zespołu :)


Co jeśli będę miał trudności z nauką nowego repertuaru?

Dla osób świeżo przyjętych organizowane są dodatkowe próby poniedziałkowe, gdzie mają okazję szlifować nowe utwory oraz zaznajomić się z utworami wykonywanymi w poprzednich latach, a wszystko przy wsparciu asystentów oraz starszych stażem chórzystów.

Co można zyskać należąc do chóru?

Na próbie, pod czujnym okiem Naszej Dyrygentki, chórzyści doskonalą technikę śpiewu, wiedzę z zakresu teorii muzyki i umiejętność koncentracji. Prowadzone przez solistów operowych lekcje emisji głosu pozwalają im natomiast poznać swój indywidualny potencjał. Współdzielenie pasji z innymi ludźmi, uczestnictwo w konkursach międzynarodowych i krajowych to dodatkowy motor napędowy w osiąganiu sukcesów.

Jeśli nie udało Ci się dotrzeć do nas w październiku, zapraszamy na nasze regularne próby w poniedziałki i czwartki od 19:00 do sali 214A w Budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, najlepiej po wcześniejszym kontakcie z Dyrygentką:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rekrutacja 2018 3

Co można zyskać należąc do chóru?

Niezmiernie ważnym w życiu człowieka jest znalezienie czasu na pasję. Współdzielenie jej z innymi ludźmi, uczestnictwo w konkursach międzynarodowych i krajowych to dodatkowy motor napędowy w osiąganiu sukcesów.
Na próbie, pod czujnym okiem Naszej Dyrygentki, chórzyści doskonalą technikę śpiewu i umiejętność koncentracji. Prowadzone przez solistów operowych lekcje emisji głosu pozwalają im natomiast poznać indywidualny potencjał.
Zyskasz pasję? Wiedzę z zakresu teorii muzyki? Obycie sceniczne? A może wszystkie zarazem?:)

A jeśli już teraz chcecie dowiedzieć się więcej o nas i osobach tworzących chór zapraszamy na cykl wywiadów z chórzystami naszym kanale YouTube.

Ars Cantandi//Videos

YouTube

Ars Cantandi podczas Ceremonii rozdania Europejskich Nagród Filmowych/Ars Cantandi on European Film Awards 2016 Ceremony

 

więcej?/more?

 goo.gl/uPXZQy