Dołącz do nas

Jeśli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do nas w sezonie 2018/2019  to serdecznie zapraszamy 2, 4, 10, 11 października w godznach 16:00 - 17:30 do Sali 214 w Budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Nie wymagamy wykształcenia muzycznego, z nutami zaznajomisz się u nas! Przyjdź na przesłuchanie i sprawdź się! A jak to będzie wyglądało? Nasza Dyrygentka poprosi o wykonanie kilku ćwiczeń i w ten sposób sprawdzi Twoją skalę i dopasuje Cię do odpowiedniego głosu.

Jeśli nie udało Ci się dotrzeć do nas w październiku to zapraszamy na nasze regularne próby w poniedziałki i czwartki od 19:00 do sali 214A w Budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, najlepiej po wcześniejszym kontakcie z dyrygentką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Rekrutacja 2018 3

Co można zyskać należąc do chóru?

Niezmiernie ważnym w życiu człowieka jest znalezienie czasu na pasję. Współdzielenie jej z innymi ludźmi, uczestnictwo w konkursach międzynarodowych i krajowych to dodatkowy motor napędowy w osiąganiu sukcesów.
Na próbie, pod czujnym okiem Naszej Dyrygentki, chórzyści doskonalą technikę śpiewu i umiejętność koncentracji. Prowadzone przez solistów operowych lekcje emisji głosu pozwalają im natomiast poznać indywidualny potencjał.
Zyskasz pasję? Wiedzę z zakresu teorii muzyki? Obycie sceniczne? A może wszystkie zarazem?:)

A jeśli już teraz chcecie dowiedzieć się więcej o nas i osobach tworzących chór zapraszamy na cykl wywiadów z chórzystami naszym kanale YouTube.

Ars Cantandi//Videos

YouTube

Ars Cantandi podczas Ceremonii rozdania Europejskich Nagród Filmowych/Ars Cantandi on European Film Awards 2016 Ceremony

 

więcej?/more?

 goo.gl/uPXZQy