Pierwsze słyszę..! w Miliczu

Wielkimi krokami zbliżają się nasze zimowe warsztaty!

Tym razem nad nowym materiałem pracować będziemy w pięknym Miliczu. W tym roku warsztaty nie przejdą bez echa i w niedzielę 24 lutego o godzinie 17 w zakończymy je w Ośrodku Kultury w Miliczu koncertem "Pierwsze słyszę...!"

Będziecie mogli usłyszeć utwory z bajek Disneya, hity Czesława Niemena, Kory, ale również piękną słowiańską muzykę folkową.

Serdecznie zapraszamy do Milicza!!!

szczegóły koncertu: https://www.facebook.com/events/2551101741570826/

pierwsze slysze

Galowy Koncert Sylwestrowy - Dwa Żywioły

Ostania szansa na posłuchanie Ars Cantandi w roku 2018 to Galowy Koncert Sylwestrowy - Dwa Żywioły. Koncert odbędzie się w niedzielę, 30 grudnia, o godzinie 19, na scenie ustawionej w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua Zdroju w Wałbrzychu. Gwiazdom koncertu, Krzysztofowi Cugowskiemu i Joannie Horodko (sopran), towarzyszyć będą Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, pod batutą Piotra Wijatkowskiego, Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej oraz My - Chór Ars Cantandi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

W programie koncertu znajdą się przeboje Budki Suflera oraz operowe szlagiery.

Szczegółowe informacje na www.filharmonia-sudecka.pl. Bilety są natomiast dostępne w sprzedaży internetowej – www.interticket.pl.

plakat dwa zywioly maly2

 

 

Rekrutacja 2018/2019

Kto w tym roku położy kres śpiewaniu pod prysznicem? Kto zatęskni za znaną już sobie harmonią chóralną? Kto usłyszy głosy?

Już niebawem Ars Cantandi rozpoczyna rekrutację!

Spytacie kiedy? 2, 4, 10, 11 października
Spytacie gdzie? Campus UE, Budynek A, sala 214
Spytacie o której? 16-17.30

Chcecie spytać o coś jeszcze? Zróbcie to na miejscu!:) ZAPRASZAMY!

Rekrutacja 2018 3

 

Koncert charytatywny dla Rodziny Sopot

SOPOT2

Drodzy,

W dniu 29 Listopada organizujemy koncert charytatywny dla naszego basa - Beniamina.

Kilka tygodni temu w Siedlęcinie doszło do pożaru budynku mieszkalnego zajmowanego między innymi przez rodzinię Beniamina. W wyniku pożaru Państwo Sopot stracili dach nad głową.

Wraz z Adamem Jęczmykiem postanowiliśmy wesprzeć naszego przyjaciela i jego rodzinę w trudnej drodze do odzyskania domu, normalności i spokoju.

Koncert odbędzie się 29 listopada 2018r. o godz. 20.00 w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Bilety cegiełki w cenie 30 PLN do nabycia w kasie JCK aż do dnia koncertu.

Jeśli nie jesteś w stanie pojawić się na koncercie, pomóc można internetowo dzięki zbiórce pieniężnej dostępnej dostępnej pod adresem: https://pomagam.pl/domSopotow.

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc i udostępnienie wydarenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/872873782915295/!

SOPOT

 

Dla Przyjaciół - koncert na zakończenie sezonu

Chór Ars Cantandi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pod dyrekcją Anny Grabowskiej-Borys serdecznie zaprasza na koncert wieńczący sezon artystyczny 2017/2018.

Przez cały rok PRACUJEMY nad repertuarem w murach Naszej Alma Mater, dlatego też z przyjemnością przedstawimy efekt naszych działań zabierając Was 
w  muzyczny świat, który w tym roku udało nam się zbudować siłą pasji, przyjaźni i zamiłowania.

To wszystko ze specjalną dedykacją dla Was - naszych Przyjaciół!

Koncert odbędzie się 25 czerwca 2018r o godz.19 w holu NOT przy ul. Piłsudskiego 74 we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy!

koncert na zakonczenie na facebook1200x628

Podkategorie

Podkategorie