Obudźmy razem Wrocław - Weekend otwarcia ESK

Bądź z Ars Cantandi podczas Ceremonii Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wroclaw 2016. Już w najbliższą niedzielę, 17 stycznia o godz. 16 z czterech punków Wrocławia (z jezdni na ul. Legnickiej, z Zajezdni na ul. Grabiszyńskiej, Wyższej Szkoły oficerskiej Wojsk Lądowych oraz z Zajezdni Dąbie) wyruszą do Wrocławskiego Rynku cztery Duchy Miasta aby ogłosić wszem i wobec, że Wrocław w 2016 roku jest Europejską Stolicą Kultury.

Jeśli kochasz muzykę i Ars Cantandi :) oraz  wizualne niespodzianki podążaj za Duchem Wielu Wyznań - Duch wyruszy z Zajezdni Tramwajowej przy ulicy Legnickiej. Możesz w dowolnym momencie dołączyć do przemarszu. Ars Cantandi znajdziesz na ostatniej stacji "Nieście Chwałę" Ducha Wielu Wyznań u zbiegu ulic Ruskiej i Włodkowica około godz. 17:45 oraz na spotkaniu Duchów na Wrocławskim Rynku około godz. 18:30.

Serdecznie zapraszamy również na trasy pozostałych Duchów Miasta to Duch Powodzi dla wielbicieli ruchu, koloru i maskotek, Duch Innowacji dla miłośników technologii i światła i Duch odbudowy dla chcących spotkać się z bohaterem i wrocławskimi opowieściami.

Wybierzcie jednego z Duchów Wrocławia i przejdźcie z nim trasę aż do Rynku. Ceremonię Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wroclaw 2016 możecie zacząć w punkcie startu o godz. 16:00 lub na jednym z przystanków wyróżnionych na mapie: www.wroclaw2016.pl/weekendotwarcia

Więcej informacji na stronie www.wroclaw2016.pl/weekendotwarcia

Mapa Przemarszu Duchów:

mapaESK