Nabór do chóru 2022/2023

Niemal KAŻDY potrafi śpiewać. Wiedziałeś?
Jeśli
1.    Uważasz że nie umiesz śpiewać, nigdy wcześniej nie śpiewałaś/eś, nie znasz nut a chciałabyś/chciałbyś zacząć przygodę z muzyką?
2.    Śpiewałaś/eś, grałeś wcześniej, być może pięciolinia nie jest dla ciebie czarną magią i chcesz rozwijać swoje umiejętności?

Ten zespół jest właśnie dla Ciebie!

Przekonaj się jakie to proste!

Przyjdź na przesłuchanie 3 lub 4 lub 10 października o godz. 17 (sala 214 A, 2 piętro, bud. A na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu).

Przesłuchanie brzmi strasznie ale to nic starszego. Zajmuje kilka minut - Nasza Dyrygentka poprosi o wykonanie kilku ćwiczeń i w ten sposób sprawdzi Twoją skalę i dopasuje cię do odpowiedniego głosu. Masz inne wątpliwości przeczytaj nasz FAQ http://arscantandi.wroclaw.pl/pl/dolacz-do-nas

Jeśli przeoczyłaś/eś ten termin to wiedz że:

Zorganizowana REKRUTACJA do Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Ars Cantandi” odbywa się zawsze z początkiem każdego roku akademickiego, ale w rzeczywistości NABÓR DO CHÓRU trwa cały rok, co oznacza, że możesz do nas także dołączyć w każdym momencie. Wystarczy przyjść na jedną z prób chóru (w poniedziałek lub czwartek o godz. 18:30 do sali 214 A mieszczącej się na 2 piętrze w głównym budynku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu), zdać PRZESŁUCHANIE i po prostu zacząć z nami śpiewać :).

Dołącz do wyjątkowej ekipy i zostań członkiem jednego z najlepszych chórów w Polsce!

Masz pytania? Napisz do naszej dyrygentki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub do nas tutaj:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
albo wiadomość tutaj:
https://www.facebook.com/ChorUE

Chcesz nas lepiej poznać zajrzyj na nasz FB
https://www.facebook.com/ChorUE

Czekamy na Ciebie!!!